مسابقه عکاسی خانگی کودک استودیو آنی نی

آتلیه_عکاسی_کودک_نوزاد_بارداری_آنی_نی_مسابقه_عکاسی_خانگی_کودک_

مسابقه عکاسی خانگی کودک استودیو آنی نی:

امروزه در بسیاری از ارتباطات مردمی، مقوله عکس و عکاسی کودک، نقش پررنگ و قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. نام و اعتبار آتلیه های عکاسی، موقعیت مکانی استودیو های عکاسی، کیفیت کار و حتی نوع برخورد با مشتری موارد روتین در مباحث میباشد.

بخش اصلی و قابل توجهی که در مکالمات به آن پرداخته میشود، عکسهایی هست که توسط خود خانواده ها ثبت شده است. امری که بیشک مورد تایید جامعه عکاسی نیز میباشد. چرا که هم مفهوم عکاسی و هم پیچیدگیهای اجرای عکاسی ایده عال، برای خانواده ها بیشتر قابل درک خواهد شد. بارها دیده شده خانواده هایی که عکاسی کودک خود را در استودیو آنی نی به اتمام میرسانند، از ما سوال پرسیدند که امکان چاپ عکسهایی که توسط خودشان تهیه شده است وجود دارد؟ چاپ عکس در چه سایزی دارای کیفیت مناسبی میباشد؟ که با بررسی های انجام شده توسط گروه عکاسی کودک آنی نی بر روی اکثریت عکسهای گرفته شده توسط خانواده ها، بیشترین ایراد ممکن بر روی چیدمان و یا نظم محیطی فضای عکاسی بوده و در مراحل بعدی عدم تخصص عکاسی نمایان شده است.

به واقع با کمی تامل در عکاسی های خانگی که با دوربینهای معمولی و یا موبایل گرفته میشود، الویت توجیه ایرادات عکاسی به نداشتن تجهیزات مدرن وارد می آید. آیا به راستی تنها نقطه ضعف ما در عکاسی کودکان و یا خودمان در خانه و محیط خارج از استودیو، در نداشتن تجهیزات مدرن میباشد؟ و یا به صرف نداشتن تخصص عکاسی مجاز به ثبت عکسی با نقاط ضعف بالا هستیم؟

اشاره به موارد فوق، تیم اجرایی آتلیه عکاسی کودک آنی نی را بر آن داشت تا با ورود به چالشی خاص توجه خانواده ها را به فعالیتی خوشایند جلب نماید.

مراحل و نحوه ی اجرای مسابقه:

در ابتدا اقدام به عکاسی کودکان عزیز در محیط خانه و یا فضای باز نمایید. لازم به ذکر است جهت رسیدن به پایانی خوشایند خواهشمند است از موبایل و یا دوربینهای خانگی خود استفاده نمایید. پس از اتمام عکسهای گرفته شده، بهترین عکس از دیدگاه خود را برای ما به ادرس تلگرام: Aniniadmin@ و یا شماره: ۰۹۱۲۲۹۰۴۰۱۶ ارسال نماید. خواهشمند است فقط یک عکس ارسال نمایید. زمان ارسال آثار تا پایان آذر ماه سال ۹۷ میباشد. توجه ویژه به این مسئله داشته باشید که هرگز نگاه مسابقه ایی و رقابتی به این امر نداشته باشید تا نتیجه خوشایند و مفیدی برایتان داشته باشد. پس از بررسی عکسها، آثار مورد تایید وارد مرحله مسابقه ی عکاسی خانگی کودکان خواهد شد. پس از گذر از این چالش وارد مباحثی شیرین و آموزنده در این زمینه خواهیم شد که بیشک همراهی شما عزیزان، ما را در این امر یاری خواهد رساند.

توجه به موارد ذیل بسیار ضروریست:

  • خواهشمند است عکاسان حرفه ای در این مسابقه شرکت نفرمایید تا اجحافی در حق عزیزان دیگر نگردد.
  • عکسهای ادیت شده توسط نرم افزارهای غیرمتعارف که در گوشیهای موبایل موجود است، در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.
  • چون قالب کلی این کار، ورود به مباحث آموزشی بوده، خواهشمند است برای عکاسی خود زمان و انرژی لازم را در نظر بگیرید.
  • هدف ما سوق دادن ذوق و سلیقه ی خوب شما عزیزان در امر عکاسی در کنار دانشی مختصر و مفید و همچنین توجه ویژه به حواشی عکس گرفته شده میباشد.
  • مسابقه شامل دو بخش هست، بخش اول پس از ارسال عکسهای گرفته شده از کودکان دلبندتان که برای ما ارسال میفرمایید، مورد ارزیابی گروه متخصص عکاسی کودک آنی نی قرار خواهد گرفت.
  • در مرحله بعد  شما میبایست در کانال تلگرام  و اینستاگرام آتلیه آنی نی، بطور هم زمان به آثار برگزیده ی رای دهید. به نفرات اول تا سوم هدایایی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

جوایز مسابقه:

  • نفر اول کارت هدیه خرید ۳۰۰۰۰۰ هزار تومانی آتلیه عکاسی کودک آنی نی
  • نفر دوم کارت هدیه خرید ۲۰۰۰۰۰ هزار تومانی آتلیه عکاسی کودک آنی نی
  • نفر سوم کارت هدیه خرید ۱۰۰۰۰۰ هزار تومانی آتلیه عکاسی کودک آنی نی

پاسخی بگذارید