عکاسی بارداری

آتلیه تخصصی عکاسی بارداری آنی نی:

هر قسمت از سریال عکاسی کودکان جذابیت های خاص خود را دارد. ولی بدون شک، ثبت زیباترین قدرت پروردگار در قالب مادران باردار، هنری وصف ناپذیر است که گذشتن از آن کم لطفی بزرگی به جایگاه مادران محسوب میشود.
ثبت ورود شما مادران عزیز به دنیای پر از عشق و زیبایی، که نه تنها برای شما زیبا و بیادماندنی خواهد بود بلکه بیانگر لحظاتیست که بهترین تعریف را از مقام و عظمت نام مادر، برای فرزندان دلبندتان خواهد داشت.
آتلیه عکاسی بارداری آنی نی با همراهی تیم اجرایی مجرب، حرفه ایی و متعهد خانم، از ابتدای کار تا زمان تحویل عکس مادران عزیز، همراهتان خواهد بود و ما در استودیو بارداری آنی نی راهنمایی و مشاوره های مناسب را قبل از شروع عکاسی بارداری، به شما ارائه میدهیم. و بی شک جواب اعتماد شما عزیزان را با ثبتی زیبا و حرفه ایی، به انجام میرسانیم.
امیدواریم مادران عزیز با آرامش و تحمل خود و همچنین توجه ویژه به پیشنیاز های عنوان شده ی قبل از عکاسی، که شامل بهترین زمان عکاسی بارداری، ملزومات عکاسی بارداری و نکات ضروری عکاسی بارداری میباشد، ما را در این امر یاری نمایید. لازم به ذکر است، بودن و همراهی پدران زحمت کش در هر زمان از سریال عکاسی، به زیباتر شدن و مفهومی تر بودن عکس های ثبت شده کمک شایان ذکری را خواهد داشت.
جهت کسب اطلاعات بیشتر  در خصوص عکاسی بارداری و رزرو وقت با شماره های ۲۶۳۲۳۵۸۲ و همراه ۰۹۱۲۲۹۰۴۰۱۶ تماس حاصل فرمایید. و مارا در کانال تلگرام آنی نی که بیشتر مطالب آموزشی محتوای آن هست و اینستاگرام آنی نی که آرشیو بروز عکسهای آتلیه آنی نی میباشد را دنبال فرمایید. 

بهترین زمان عکاسی بارداری

بهترین زمان برای عکاسی بارداری، ابتدای ماه هشتم مادران عزیز میباشد. چراکه مناسب ترین و یا کاملترین فرم بدن مادران عزیز برای ثبت عکس بارداری، در این زمان میباشد.

ادامه مطلب

ملزومات عکاسی بارداری

در زمان عکاسی بارداری بخشی از ملزومات که کاملا شخصی میباشد و عدم موجودیت آنها باعث مخل شدن عکاسی میشود را باید در نظر داشته باشیم.

ادامه مطلب

نکات ضروری در عکاسی بارداری

لازم دانستیم به مواردی ضروری در زمان عکاسی بارداری اشاره نماییم تا خانواده های عزیز با آرامش بیشتری به عکاسی خود برسند.

ادامه مطلب