عکاسی نوزاد

آتلیه تخصصی عکاسی نوزاد آنی نی:
در ابتدا تبریک صمیمانه آتلیه عکاسی آنی نی را پذیرا باشید و آرزومند بهترینها برای نوزاد زیبای شما هستیم.
پس از گذر از ثبت عکاسی دوران بارداری و فارغ شدن از سختی های شیرین این دوره، بطور حتم خاص ترین قسمت از سریال عکاسی کودکان، زمان عکاسی نوزادی آنها می باشد.

در این زمان از عکاسی، پوزهای نوزادان بصورت خواب عمیق بوده. تمام مراحل کار عکاسی نوزاد که شامل فضاسازی و فرم دهی به نوزاد میباشد، به عهده عکاس میباشد. بیشک با توجه به موارد اشاره شده، ما در آتلیه تخصصی عکاسی نوزاد آنی نی، تمام تلاشمان ثبت بهترین، زیباترین و در عین حال خاص تربن لحظات شما و نوزاد عزیز خواهد بود.

قابل ذکر است موارد ضروری و مشاوره های لازم در این خصوص توسط تیم اجرایی آتلیه عکاسی نوزاد آنی نی به شما بزرگواران ارائه خواهد شد تا با آرامش بیشتری در این لحظات همراهمان باشید. موارد قابل توجه نظیر بهترین زمان عکاسی نوزاد، نکات ضروری در عکاسی نوزاد و ملزومات مورد نیاز در زمان عکاسی میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عکاسی نوزاد و رزرو وقت با شماره های ۲۶۳۲۳۵۸۲ و همراه ۰۹۱۲۲۹۰۴۰۱۶ تماس حاصل فرمایید. و مارا در کانال تلگرام آنی نی که بیشتر مطالب آموزشی محتوای آن هست و اینستاگرام آنی نی که آرشیو بروز عکسهای آتلیه آنی نی میباشد، دنبال فرمایید. 

بهترین زمان عکاسی نوزاد

در ابتدا لازم است توجه داشته باشید در عکاسی، به کودک نهایتاً زیر یک ماه نوزاد اطلاق میشود. بهترین زمان برای عکاسی نوزاد، فاصله ۴ روزگی تا نهایتا ۱۴ روزگی نوزادان عزیز می باشد.

ادامه مطلب

ملزومات عکاسی نوزادی

در ابتدا حفظ آرامش قبل و در حین عکاسی در عکاسی نوزار بسیار ضروری میباشد. آرامش مادر بدون شک باعث آرامش نوزاد و سرعت بخشیدن به عکاسی خواهد شد.

ادامه مطلب

نکات ضروری عکاسی نوزادی

به دلیل فارغ شدن مادران عزیز و شرایط خاصی که در چند روز ابتدایی پس از زایمان دارند، یا عکاسی نوزادی از یاد خواهد رفت و یا در نامناسبترین زمان، این عکاسی اتفاق خواهد افتاد. در عکاسی نوزاد، زمان بسیار تعیین کننده است.

ادامه مطلب