عکاسی شش ماهگی کودک

آتلیه تخصصی عکاسی کودک آنی نی _ عکاسی ۶ ماهگی کودک

دیگر زمان مشاهده ی تغییرات قابل لمس، در پوزگیری و ژست های کودک دلبندمان در عکاسی فرا رسیده است. چراکه ما در قسمت های قبل سریال عکاسی، شاهد ثبت خواب های عمیق در عکاسی نوزادی و ژست گیری بصورت دراز گشیده در عکاسی ۳ ماهگی کودکان بودیم. ولی از این پس با صدا زدن نام کودک، شاهد واکنش از او خواهیم بود. همچنین کودک شیش ماهه دیگر توان بلند شدن روی چهار دست و پای خود را دارد و کنترل مناسبی روی سرو گردن خود میتواند داشته باشد. به راحتی می نشینند و اقدام به خودنمایی در این حالت مینماید. حرکات دست و پا کاملا کنترل شده میباشد و همچنین نسبت به اشیاء واکنش نشان خواهند داد. دیگر زمان انتخاب یکی از اسباب بازی های شخصی کودک به عنوان همراه همیشگی، فرا رسیده است.
یکی از موارد ضروری که به آن زیاد اشاره خواهیم کرد، مدیریت درست و اصولی زمان و هزینه های مرتبط با عکاسی سریالی کودکان میباشد تا بتوانیم هر یک از لحظات شیرین و مراحل رشد کودکانمان را به ثبت برسانیم. بدون شک ما در آتلیه عکاسی کودک، نوزاد و بارداری آنی نی، تمام تلاشمان راهنمایی و مشاوره ی شما عزیزان در این امر خواهد بود. با توجه به قواعد طبیعی در رشد کودکان بهترین زمان برای عکاسی ۶ ماهگی کودک، از ۵/۵  الی ۶/۵ ماهگی آنها میباشد.
نکته ی بسیار ضروری و مهم که لازم میدانیم به آن اشاره کنیم متغییر بودن الگوهای رشد کودکان در تمام مراحل زندگیشان میباشد و اشاره به قابلیت ها و توانایی های اشاره شده در هر قسمت از عکاسی سریالی کودکان بصورت کلی می باشد. گروه اجرایی آتلیه عکاسی کودک آنی نی در کنار تسلط و تخصص حرفه ایی عکاسی، از تجربیات و مشاوره های متخصصین امور مرتبط با کودکان نیز بهرهمند میباشد.