عکاسی سه ماهگی کودک

عکاسی ۳ ماهگی کودک_آتلیه تخصصی عکاسی کودک آنی نی 

با گذر از عکاسی نوزادی در استودیو آنی نی، وارد قسمت عکاسی ۳ ماهگی کودک خواهیم شد. مرحله ای که تفاوت های بسیاری با عکاسی نوزادی کودک خواهد داشت.
کودک ۳ ماهه دیگر نسبت به صداهای اطراف خود واکنش نشان داده و در مقابل رفتار های اطرافیان خود عکس العمل های جذابی از خود بروز خواهند داد. بطور حتم توانایی های محدودی را در این دوره از کودک خواهیم داشت. با کمک میتواند روی سینه بلند شود و یا گردن بگیرد.
دیگر زمان ثبت رفتار های ارادی کودک رسیده است که بزرگترین تفاوت این زمان با عکاسی نوزادی کودک میباشد. یکی از بارزه های تمایز عکاسی کودک سه ماه با عکاسی نوزادی که به آن توجه ویژه ای خواهیم داشت ذوق و شوق آنها نسبت کنش ها و واکنش های خودشان و اطرافیان میباشد.
راهنمایی های لازم در خصوص بهترین زمان عکاسی سه ماهگی کودک و همچنین ملزومات عکاسی سه ماهگی و نکات ضروری در عکاسی سه ماهگی کودک به شما  در سایت و شبکه های مجازی آتلیه ارائه خواهد شد. 
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عکاسی سه ماهگی کودک و رزرو وقت با شماره های ۲۶۳۲۳۵۸۲ و همراه ۰۹۱۲۲۹۰۴۰۱۶ تماس حاصل فرمایید. و مارا در کانال تلگرام آنی نی که بیشتر مطالب آموزشی محتوای آن هست و اینستاگرام آنی نی که آرشیو بروز عکسهای آتلیه آنی نی میباشد، دنبال فرمایید.

بهترین زمان عکاسی سه ماهگی کودک

میزان رشد و توانایی های کودک در عکاسی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. بهترین زمان عکاسی سه ماهگی کودک در آتلیه عکاسی کودک آنی نی، از ۲/۵ ماهگی تا ۳/۵ ماهگی کودک می باشد.

ادامه مطلب

ملزومات عکاسی سه ماهگی کودک

لباسهای مناسب سن کودک و متناسب با زمان عکاسی از کودک که شامل لباس اسپرت و یا فانتزی، لباس یکسره بافت، پاپوش و گلاه، شرت بافتنی، کفش کودک، هدبند و …

ادامه مطلب

نکات ضروری عکاسی سه ماهگی کودک

توجه ویژه به این مسئله داشته باشید که عکاسی سه ماهگی کودک بسیار با عکاسی نوزادی فرق دارد. و به صرف اینکه هرکدام از این عکاسی ها را انجام دادین از دیگری نمیتوانید به راحتی بگذرید.

ادامه مطلب