آلبوم دیجیتال و آلبوم آنالوگ

امروزه با وجود گوشیهای موبایل پیشرفته و همچنین دیجیتالی شدن عکاسیها، باز هم عکسهای چاپ شده جذاب و دوست داشتنی بوده. هرگز جایگاه و زیبایی خودرا از دست نداده و حتی آنها هم با تکنواوژی، بروز شده اند و به جرات میتوان گفت مکمل اصلی عکسهای چاپ شده، آلبومهای دیجیتال و پرتابل میباشد. 
اگر نگاهی خاص به مقوله عکاسی کودک داشته باشیم، چاپ آلبوم های دیجیتال یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین بخش آن خواهد بود. ترکیب عکسهای مفهومی در کنار طراحی و چیدمانی حرفه ایی، آلبومی را برای ما به ارمغان خواهد داشت که در زمان ورق زدن آن، لبخندی دلنشین همراهمان خواهد بود.
طراحی آلبومهای دیجیتال پیچیدگیها خاص خودرا دارد و اگر تخصص و علم آن نباشد، هزینه و وقت خودرا از دست داده ایم. بارها دیده شده آلبومهای دیجیتالی که سبک و سیاق اروپایی خود را با چیدمان شلوغ و درهم از دست داده و جوابگوی هزینه صورت گرفته نخواهند بود.
بدون شک در آتلیه عکاسی کودک آنی نی، راهنمایی های لازم جهت رسیدن به ایده آلها را خواهید داشت تا هم از لحاظ کیفیت و طراحی و هم از لحاظ کنترل هزینه ها، رضایت کامل شما عزیزان را جلب نماییم.
اشاره به آلبوهای آنالوگ که محاسن خاص خود را دارد نیز خالی از لطف نیست. طراحی جلدی زیبا و متغیر بودن عکسهای داخل آلبوم و همچنین هزینه های به مراتب کمتر از آلبوم دیجیتال، از مزایای قابل توجه این سبک از آلبومها میباشد.
تمام تلاش ما در استودیو آنی نی بر این است که ارتباط تنگاتنگی با تولیدی های آلبومهای دیجیتال و آلبومهای فریمدار داشته باشیم. توجه ویژه به کیفیت کار و همچنین کنترل هزینه های اضافی امری ضروری برای ما میباشد.