نکات ضروری درباره ی عکاسی نوزادی

Aninistudio_نکات_ضروری_عکاسی_نوزاد_آتلیه_عکس_نوزاد_آنی_نی

نکات ضروری درباره ی عکاسی نوزادی:
به دلیل فارغ شدن مادران عزیز و شرایط خاصی که در چند روز ابتدایی پس از زایمان دارند، یا عکاسی نوزادی از یاد خواهد رفت و یا در نامناسبترین زمان، این عکاسی اتفاق خواهد افتاد. در عکاسی نوزاد، زمان بسیار تعیین کننده است. ما در استودیو آنی نی، تمام تلاشمان ثبت عکس های نوزاد در بهترین زمان ممکن خواهد بود.

در همین راستا و جهت رفاه حال مادران عزیز، آتلیه عکاسی آنی نی، تمهیدات عکاسی نوزادی در منزل را نیر در نظر گرفته است که با مطالعه شرایط آن، میتوانید در صورت لزوم از پکیج فوق استفاده فرمایید.
تمام خانواده ها حساسیت خاصی روی کودک خود دارند و این حساسیت در زمان نوزادی به بالاترین حد خود میرسد که امری طبیعی هست. در نظر داشته باشید در زمان عکاسی این حساسیت برای ما نیز وجود دارد و خود را نسبت به تمام اصول سلامت و بهداشت نوزاد مسئول میدانیم. تمام وسایل و تجهیزاتی که با بدن نوزاد در ارتباط هست بعد از هر عکاسی شستشو داده خواهد شد.
عکاس و تیم اجرایی، تمام حرکات و پوزدهی های نوزاد را با رعایت اصول حرفه ایی انجام میدهند. عنوان این مورد برای آرامش خاطر شما مادران عزیز در حین عکاسی میباشد. توجه به گرمای محیط و بهداشت کلی آتلیه جزء تکالیف اصلی ما در آنی نی میباشد.
بارها شنیده شده نور فلاش برای کودک و نوزاد مضر است، ولی ما باید بدانیم چه نور فلاشی برای کودک، نوزاد و حتی بزرگترها هم مضر خواهد بود. لازم است بدانیم نور مستقیم فلاش دوربین عکاسی و حتی نور فلاش موبایل که اصطلاحا به “Hard Light” شناخته می شوند، برای کودک و نوزاد و حتی ما بزرگترها، نامناسب است. این موضوع بطور مفصل در مقاله دیگر بررسی خواهد شد تا ذهنیت همه شما عزیزان به آرامش برسد.
این اطمینان را داشته باشید بیشترین مسئله ایی که در آتلیه عکاسی آنی نی به آن توجه میشود رفاه، آرامش، و امنیت کودکان عزیز میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نکات ضروری عکاسی نوزاد و رزرو وقت با شماره های ۲۶۳۲۳۵۸۲ و همراه ۰۹۱۲۲۹۰۴۰۱۶ تماس حاصل فرمایید. و مارا در کانال تلگرام آنی نی که بیشتر مطالب آموزشی محتوای آن هست و اینستاگرام آنی نی که آرشیو بروز عکسهای آتلیه آنی نی میباشد، دنبال فرمایید.

پاسخی بگذارید