درباره آنی نی

درباره آنی نی

با توکل به پروردگار و بهره مندی از تجربیات ارزشمندی که در سالها تلاش در این عرصه جذاب داشته ایم و همچنین حضور در محضر اساتید بنام و صاحب سبک، بر آن شدیم با تیمی کاملا حرفه ایی و متخصص، حضور در کنار زیباترین مخلوقات خداوند را رنگ و بویی تازه ببخشیم و خود را مهیای خدمتی عاشقانه به کودکان دلبند و شیرین نماییم.
در گام اول مهمترین مسئله ایی که ذهن ما را به خود جلب کرده بود انتخاب نامی در خور شأن مادران باردار، پاکی نوزادان شیرین و معصومیت کودکان عزیز بود.
بطور کلی انتخاب نام مقوله ایی خاص و پیچیده میباشد. حال آنکه انتخاب نام برای محیطی که با حضور کودکان مملو از عشق و زیبای خواهد بود به مراتب سختر و پیچیده تر میباشد. پس از تامل در این مسئله و با ترکیب کلمات و تعاریف آنها به نام زیبا و با مسمای آنی نی رسیدیم. نامی که برگرفته از ترکیب “آنی” که در عرفان به معنی عشق و جوهرعشق میباشد و “نی نی” که آرامش بخش ترین کلمه و یا اسم برای تک تک ما در هر مقطع از زندگی مان خواهد بود، رسیدیم. وجالبتر اینکه در لغت نامه ایی در مقابل تعاریف “نی نی” با معنی “دیدنی – عکس” مواجه شدم که بسیار شیرین و جذاب بود. و البته نام آتلیه عکاسی آنی نی، بی ارتباط به نام دختر زیبایم “آنیسا” نیست.
امیدواریم با حضور در دنیای عکاسی کودکان و با داشتن توجهی خاص به اصول و رفتار حرفه ای در این زمینه و همچنین همراهی قابل تقدیر شما عزیزان جوابگوی حسن انتخاب شما باشیم. و لحظات زیبا، دلنشین و تکرار نشدنی را از شما و کودکان دلبندتان به ثبت برسانیم. ما در آتلیه عکاسی کودک، نوزاد و بارداری آنی نی تمام تلاشمان حرکت به سمت و سوی حرفه ایی تر شدن و توجه ویژه به اصول عکاسی کودکان خواهد بود. لذا حساسیت ویژه ای در انتخاب همکاران خود خواهیم داشت تا بتوانیم هم در عکاسی و هم در نوع ارتباط با خانواده های عزیز، پاسخگوی اعتماد و انتخاب شما باشیم.